« Zpět
 

Lawyers & Business vyhlásil Advokátní kanceláře roku 2022/2023

Redakce magazínu Lawyers & Business mediální skupiny A11 vyhlásila v pondělí večer druhý ročník žebříčku Advokátní kanceláře roku. Advokátní kanceláří roku se stala PRK Partners, mezinárodní advokátní kanceláří roku Dentons.

 

100 nejzajímavějších advokátních kanceláří

Lawyers & Business vybírá 100 nejzajímavějších advokátních kanceláří působících v letech 2022/2023 v České republice. Najdete mezi nimi ty největší právní firmy na trhu, stejně jako několik butiků či nově se rodících firem. Nejde totiž o 100 největších kanceláří, ale o 100 právních firem, které se zájemcům o advokátní dění vyplatí sledovat.

 

Co najdete v ročence Advokátní kanceláře roku?

Redakce Lawyers & Business připravila speciální vydání, ročenku Advokátní kanceláře roku 2022/2023, která vychází po eventu Advokátní kanceláře roku 2022/2023 v úterý 23. května a jíž si můžete následně objednat například prostřednictvím webu mojecasopisy.cz.

 

Do Unie podnikových právníků přibývají prakticky neustále noví členové

Unie podnikových právníků existuje už 33 let, je ale stále v lepší a lepší kondici. Roste tak i zájem o spolupráci s ní, zvláště z řad advokátů.

 

ČAK spustila Advokáty do dětských domovů

Adresnou právní pomoc přináší Česká advokátní komora a Nadace Terezy Maxové dětem přímo do dětských domovů. Pilotní iniciativa Advokáti do dětských domovů, která je součástí nadačního projektu TO DÁŠ! na podporu vstupu na trh práce mladých lidí z ústavní výchovy, byla zahájena prvním setkáním se zástupci dětských domovů v pondělí 15. května 2023.

 

Inzerce.

 

Mediální skupina A 11 vstupuje s televizním kanálem do celoplošného pozemního vysílání

Nový televizní program vychází z více než desetileté tradice Regionální televize CZ, do které vstoupila mediální skupina A 11 majetkově v loňském roce. Kromě silného důrazu na kvalitní regionální zpravodajství bude programové schéma postaveno na vlastní tvorbě, dokumentech, lifestylových pořadech a akvizičních filmech a seriálech.

 

Ceny Profi HR Awards mají své majitele

Ocenit práci HR manažerů a jejich týmů, jejichž práce v posledních letech výrazně nabyla na významu – takový cíl si prostřednictvím ocenění Profi HR Awards dala redakce odborného časopisu Profi HR a dalších odborných titulů mediální skupiny A11. Cenu pro „Osobnost roku magazínu“ převzala Jaroslava Rezlerová, generální ředitelka společnosti ManpowerGroup ČR.

 

MANEMO radí: Jak se obléct na společenskou akci?

Dostal jste pozvání na akci, na které je předepsán dress code? Jak se obléct vám poradí odborníci z pánského made to measure atelieru MANEMO (D. Jochymek a J. Friedrich, MTM Specialisté).

 
 

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Mgr. Jan Januš, [email protected]

Inzerce:
Ing. David Korn, [email protected]

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>