Accolade zastupovala Allen & Overy

|

Advokátní kancelář Allen & Overy zastupovala společnost Accolade v souvislosti se získáním úvěrů v objemu 137,5 milionu eur na financování výstavby inovativního distribučního centra pro společnost Amazon v Kojetíně. V rámci střední a východní Evropy se jedná celkově o největší úvěr v historii poskytnutý na jednu nájemní průmyslovou nemovitost.

Na transakci se podílel tým Allen & Overy ve složení counsel Petra Myšáková, seniorní advokátka Lucie Sivá a koncipient David Bujgl. Daňové aspekty měli na starosti seniorní daňoví poradci Michal Dušek a Radek Novotný.

Jedná se o první plnohodnotně vícepatrovou logistickou budovu v České republice s nejmodernější technologickou výbavou, která nabídne až 190 000 m2 plochy k pronájmu. Projekt připravila skupina Accolade, která je také investorem a vlastníkem průmyslového parku. Budova plánuje dosáhnout hodnocení Excellent v rámci prestižní ekologické certifikace BREEAM New Construction dle nejnovějších standardů. V  souladu s nejpřísnějšími požadavky na udržitelný rozvoj probíhá také její výstavba.

Předchozí

Jak to vypadalo na Advokátních kancelářích roku

Clifford Chance radila bankám ohledně financování pro Accolade

Další