Advokátní kancelář Peterka & Partners expanduje do Chorvatska

|

Peterka & Partners, přední advokátní kancelář ve střední a východní Evropě, oznámila otevření nové kanceláře v Chorvatsku. Provoz nové kanceláře, která se nachází v Záhřebu, byl zahájen 1. března 2023. Jedná se o důležitý milník pro kancelář, která o rozšíření své působnosti v Chorvatsku usilovala posledních sedm let. Nová kancelář bude poskytovat komplexní právní služby pro mezinárodní i domácí klienty v Chorvatsku.

„Naše expanze do Chorvatska je pro nás důležitým krokem, protože pokračujeme v růstu a posilování naší přítomnosti v regionu střední a východní Evropy. Jsme odhodláni poskytovat našim klientům kvalitní právní služby v celém regionu CEE a věříme, že naše nová kancelář v Záhřebu nám pomůže tohoto cíle dosáhnout,“ uvedl Ondřej Peterka, řídící partner advokátní kanceláře Peterka & Partners.

Ředitelkou kanceláře se stala Anja Haramija, která má bohaté zkušenosti s právním prostředím na chorvatském trhu. „Jsem nadšená, že mohu vést kancelář Peterka & Partners v Záhřebu. Velmi nás těší, že budeme moci prohloubit regionální synergii v rámci skupiny Peterka & Partners a poskytovat našim klientům nejlepší možné odborné a komplexní právní poradenství,“ uvedla Anja Haramija.

V rámci organizace Peterka & Partners se záhřebská kancelář stane jednotným kontaktním místem pro koordinaci právních služeb pro bývalou Jugoslávii a devátou kanceláří Peterka & Partners v regionu střední a východní Evropy.

Předchozí

DLA a Savills: PRS se v ČR rozvíjí a je v hledáčku investorů

Dokument Kuciak: Vražda novináře má premiéru na Jednom světě

Další