Bolek přestoupil z CEE Attorneys do Noerru

|

Do pražské pobočky mezinárodní advokátní kanceláře Noerr přestoupil z kanceláře CEE Attorneys advokát Matěj Bolek. Ve své praxi se specializuje zejména na právo nemovitostí, project development, stavební a realitní právo týkající se průmyslových a komerčních areálů a také oblast komerčních pronájmů. Jako člen skupiny Real Estate Investment Group (REIG) advokátní kanceláře Noerr bude Matěj Bolek poskytovat poradenství národním i mezinárodním klientům ve všech aspektech práva nemovitostí.

„Rozšiřování týmu je součástí našeho dlouhodobého strategického plánu, zejména pak v oblasti nemovitostního práva. Věřím, že právě odborné znalosti a zkušenosti Matěje Bolka v této oblasti budou velkým přínosem pro naši praxi i všechny naše kolegy a jsme rádi, že ho můžeme v našem týmu přivítat,“ komentuje Barbara Kusak, řídící partnerka mezinárodní advokátní kanceláře Noerr. Matěj Bolek se bude věnovat také poradenství v otázkách obchodních společností, řešení sporů, korporátního práva a M&A.

Matěj Bolek je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy, své zkušenosti nabíral ale také během ročního studia práva na University College Dublin v Irsku. Nemovitostem se věnoval už jako advokátní koncipient v advokátní kanceláři Wilsons, kde započal svou profesní kariéru. Zde se během svého více než tříletého působení mimo jiné věnoval i obchodnímu právu, korporátnímu právu, právu duševního vlastnictví či správnímu právu. Později nastoupil do kanceláře Cerha Hempel, kde se již jako advokát věnoval zejména nemovitostem, M&A a insolvencím. Po téměř tříletém působení přestoupil do CEE Attorneys, kde svou specializaci na nemovitostní právo a M&A dále rozvíjel, praxi získával ale i v oblastech korporátního práva, sportovního práva a věnoval se i sporové agendě.

Předchozí

Bohemian Heritage Fund pořádá na pomoc s novou koncertní síní Koncert pro Brno

PRK radila spolumanažerům při emisi dluhopisů EPH Financing

Další