bpv asistovala Plzeňskému Prazdroji s joint venture za půl miliardy

|

bpv Braun Partners poskytovala právní poradenství a asistenci společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. při jednání se společností QLS Assets a.s. o „joint venture“ v celkové hodnotě asi půl miliardy korun ohledně vytvoření a provozu „Pilsner Urquell Experience“ – pražského interaktivního návštěvnického centra o historii pivovarnictví v Čechách a unikátním příběhu „Pilsner Urquell“.

QLS Assets vytvořila tento projekt na prestižní adrese 28. října 13, Praha 1 ve spolupráci s Plzeňským Prazdrojem po vzoru obdobných center (např. Guinness v Dublinu nebo Heineken v Amsterdamu), přičemž 22. dubna 2023 proběhl velmi úspěšný opening tohoto interaktivního příběhu o „zlatém prazdroji“ vyprávěného nejen pomocí nejmodernější audio-vizuální techniky.

Advokátní kancelář bpv Braun Partners pomohla Plzeňskému Prazdroji nejen vyjednat parametry spolupráce, ale vytvořila i komplexní transakční a licenční dokumentaci, umožňující hladkou realizaci projektu. Právní poradenství poskytoval tým ve složení partnera Davida Vosola a advokáta Filipa Balouška.

Předchozí

Předvýběr.CZ: Skoro polovina firem je připravená na nový zákon o whistleblowingu

DRV Legal radila 2JCP při prodeji PBS, na druhé straně KPMG Legal

Další