Clifford Chance radila při akvizici Coral Office Parku i při prodeji centra Bořislavka 

|

Advokátní kancelář Cllifford Chance poskytovala poradenství Mint Investments v souvislosti s akvizicí Coral Office Park. V poslední době kancelář rovněž radila KKCG REG při prodeji Bořislavka Centrum.

Clifford Chance pracovala pro  investičním fond spravovaný společností Mint Investments Group v souvislosti s akvizicí Coral Office Park, komplexu kancelářských budov nacházejícího se v Praze 5 poblíž stanice metra Nové Butovice, od společnosti Portland Trust. Coral Office Park se skládá ze čtyř kancelářských budov a z jedné budovy sloužící jako restaurace. Nachází se v těsné blízkosti veškeré občanské vybavenosti a je prvním kancelářským parkem v České republice, který získal certifikát WELL Health-Safety Rating, hodnotící celkový vliv budov na fyzické a psychické zdraví nájemců.

Tým Clifford Chance vedli partner realitního oddělení Emil Holub a counsel Aneta Disman. Za financování transakce zodpovídala advokátka Tereza Řehořová, tým dále posílili advokátní koncipienti pod vedením Ondřeje Dolenského.

Advokátní kancelář poskytovala právní poradenství také společnosti KKCG Real Estate Group při prodeji víceúčelového komplexu Bořislavka Centrum, navrženého renomovaným českým architektonickým studiem AFA. Kupujícím je ČS nemovitostní fond, nejstarší a největší realitní fond v České republice, řízený společností REICO investiční společnost České spořitelny. Bořislavka Centrum je nový komplex čtyř vzájemně propojených budov se strategickým umístěním v městské části Praha 6 mezi centrem města a Mezinárodním letištěm Václava Havla. Zahrnuje kancelářské a obchodní prostory s pronajímatelnou plochou přes 40 000 m². Celý komplex ctí zásady udržitelnosti a je šetrný k životnímu prostředí. Objekt získal několik ocenění, mimo jiné také prestižní cenu Best of Realty pro Environmentální projekt roku.

I v tomto případě vedli tým Clifford Chance partner realitního oddělení Emil Holub a counsel Aneta Disman. Tým dále podpořil advokátní koncipient Ondřej Dolenský.

Předchozí

Vznikne seznam rozhodců doporučovaných pro spory o osobní údaje

Začíná třetí UNIque law: Rowani, PRK a tdpA nabídnou studentům další webináře

Další