Clifford Chance vede v Česku Felgr, Cook přechází do Mnichova

|

Pražskou kancelář Clifford Chance vede s účinností od 1. května 2024 jako nový řídící partner Miloš Felgr. Felgr, který dříve vedl tým bankovnictví a financí, přináší přes 20 let rozsáhlých zkušeností z pozice předního odborníka ve svém oboru. Stávající řídící partner, Alex Cook, přesouvá své působení do mnichovské kanceláře Clifford Chance.

„Velmi rád přebírám roli řídícího partnera v pražské kanceláři Clifford Chance a chtěl bych Alexovi poděkovat jménem všech kolegů a kolegyň za jeho práci! Těším se na nové povinnosti, i když se i nadále plánuji věnovat zejména odborné práci a klientům, což mě velmi baví,uvedl ke svému jmenování Felgr.

Miloš Felgr se specializuje na bankovnictví a finance, restrukturalizace před platební neschopností, kapitálové trhy a letecké a energetické právo se zvláštním zaměřením na financování projektů a akvizic. Podle hodnocení Chambers & Partners je po více než 10 let jedním z pouze tří právníků v Česku hodnocených jako „Band 1“ pro oblast bankovnictví a financí a je rovněž uznáván jako přední odborník ve střední a východní Evropě. Je spoluautorem knihy bankovního a finančního práva pro právníky a bankéře „Banking
& Finance. General practice“ vydané nakladatelstvím C. H. Beck v roce 2023.

Předchozí

Sněmovna bude schvalovat zkrácení doby oddlužení na tři roky

Vláda projedná novelu veterinárního zákona. Má zavést kamery na jatkách

Další