DLA Piper se zapojila do prodeje Promens Zlín

|

Mezinárodní advokátní kancelář DLA Piper poskytovala právní poradenství Berry Global, nadnárodnímu výrobci a lídru na trhu s inovativními plastovými obaly a produkty, při prodeji společnosti Promens Zlín. Ta je považována za špičkového evropského vývojového a systémového dodavatele velkoplošných plastových dílů pro autobusy, nákladní automobily nebo zemědělské stroje.

Společnost Promens Zlín byla založena na počátku 90. let a během roku 2019 se stala součástí nadnárodní skupiny Berry Global s více než 290 výrobními závody po celém světě. Tento měsíc opět změnila svého majitele, kdy došlo k prodeji Promens Zlín přednímu středo- a východoevropskému private equity fondu ARX a managementu Promens Zlín, jež se na výkupu také podílel. Samotná transakce se uzavřela v pátek.

Přeshraniční tým DLA Piper vedli partneři specializující se na sektor M&A a korporátní právo Michaela Stessl (Bratislava), Miroslav Dubovský (Praha) a Richard Fens (Amsterdam). Na poradenství se podíleli také advokáti Petr Samec z pražské kanceláře a Sabine Botden z Amsterdamu.

Fotka od Free-Photos z Pixabay

Předchozí

Allen & Overy radila Raiffeisenbank s úvěrem pro ČD

HELIOS Podcast E2: generální ředitel Edenred ČR Nicolas Eich

Další