DLA radila Michelinu při nákupu Čematu

|

Mezinárodní advokátní kancelář DLA Piper poskytla právní poradenství světoznámému výrobci a distributorovi pneumatik Michelin při akvizici společnosti Čemat, významného poskytovatele mobilních servisních služeb pro speciální průmyslové a stavební pneumatiky a jednomu z největších dodavatelů produktů pro manipulační, stavební a zemědělskou techniku na českém a slovenském trhu.

Francouzská společnost Michelin akvizicí firmy Čemat posílí svoji pozici a servisní provoz v České republice a na Slovensku, zatímco Čemat se připojí k světovému hráči v oblasti mobility a upevní tak svojí pozici na trhu.

Pražský tým DLA Piper vedl vedoucí korporátní praxe a Country Managing Partner Miroslav Dubovský společně s advokáty Janem Ratajem, Janem Metelkou a advokátní koncipientkou Valerií Kolářovou. Slovenské aspekty transakce měla na starosti Michaela Stessl, Country Managing Partnerka bratislavské kanceláře ve spolupráci s advokátkou Evou Skottke.

„Výroba a distribuce pneumatik má v České republice dlouhou tradici, jsme rádi, že jsme pomohli společnosti Michelin v jeho expanzi na českém a slovenském trhu a znovu jsme tak mohli prokázat naše přeshraniční schopnosti,“ komentuje transakci Miroslav Dubovský.

Předchozí

CEIP převzala Vyva Plast, pro její vlastníky pracovala KPMG Legal

Dentons radila CPI se zajištěním úvěru ve výši 2,5 miliardy euro

Další