Eversheds chce pod Líbalovým vedením posílit i v technologiích a kyberbezpečnosti

|

Jak už jsme dříve exkluzivně informovali, Bořivoj Líbal je od června jediným managing partnerem české kanceláře Eversheds Sutherland. Od roku 2022 se podílel na jejím úspěšném vedení jako co-managing partner a od 1. června 2024 ji řídí samostatně, uvedla nedávno kancelář.

„Velmi si vážím důvěry ostatních partnerů i všech dalších kolegů. Naším společným cílem je udržet špičkovou kvalitu poskytovaných právních služeb a nadále posilovat nejen v našich stěžejních oblastech jako jsou M&A, nemovitosti, pracovní právo, litigace či banking&finance, ale například i v oblasti technologií a kyberbezpečnosti. Věřím, že tento rok bude pro Eversheds znamenat i posílení v prestižních domácích i mezinárodních žebříčcích, a to díky stále většímu počtu zajímavých mandátů.“ uvedl Bořivoj Líbal.

Do pražské advokátní kanceláře Eversheds Sutherland přišel Bořivoj Líbal jako co-managing partner v září 2022, od listopadu téhož roku je i jejím jednatelem. Pobočku spoluvedl s Bernhardem Hagerem. S účinností od června 2024 se Bořivoj Líbal stane jediným managing partnerem české kanceláře. Bernhard Hager zůstává ve vedení na Slovensku, v Česku se jako partner nadále bude věnovat převážně oblasti energetiky, životního prostředí a ESG.

Bořivoj Líbal, který již v 33 letech vedl kancelář PwC Legal a následně spoluvedl pobočku německé kanceláře Noerr, poskytuje právní poradenství jak přední tuzemské, tak zahraniční klientele. Jeho hlavní specializací jsou akvizice, corporate governance či smluvní právo. Na domácí scéně se soustředí také na české rodinné společnosti, kde zajišťuje komplexní právní poradenství. Je členem Strategické rady Centra pro rodinné firmy a rozhodcem Mezinárodního rozhodčího soudu při Českomoravské komoditní burze. Je rovněž předsedou Česko-portugalské obchodní komory.

Advokátní kancelář Eversheds Sutherland patří mezi top 10 mezinárodních advokátních kanceláří. Pražská pobočka letos slaví 20 let od založení firmy a 5 let od připojení se ke globální síti Eversheds Sutherland, díky níž může klientům nabídnout komplexní právní podporu ve všech významných jurisdikcích.

Předchozí

ČNB snižuje sazbu na ochranu úvěrového trhu 

Vojtěch Šimíček: Soudci musí ustát kritiku

Další