Lawyers & Business vyhlásil Advokátní kanceláře roku 2022/2023

|

Redakce magazínu Lawyers & Business mediální skupiny A11 vyhlásila v pondělí večer druhý ročník žebříčku Advokátní kanceláře roku. Advokátní kanceláří roku se stala PRK Partners, mezinárodní advokátní kanceláří roku Dentons. Oceněny v jednotlivých kategoriích byly dále kanceláře Dostupný advokát, Císař, Češka, Smutný, Matzner Legal, Taylor Wessing, Skils, Eversheds Sutherland a Deloitte Legal. Advokáty roku se stali Jana Sedláková a Lukáš Trojan. Magazín Lawyers & Business rovněž představil 100 nejzajímavějších kanceláří roku 2022/2023.

Ceny byly rozdány v těchto kategoriích (zvýrazněn je vítěz, za ním jsou uvedeni další nominovaní):

Advokátní kancelář roku: PRK Partners / Aegis Law / Havel & Partners

Mezinárodní advokátní kancelář roku: Dentons / Allen & Overy / White & Case

Retailová advokátní kancelář roku: Dostupný advokát / Arrows / Drobiš & Novotný

Pro bono advokátní kancelář roku: Císař, Češka, Smutný / Frank Bold / Plicka & Partners 

Advokátní inovace roku: Matzner Legal / Taylor Wessing / Havel & Partners

Advokátní mandát roku: Skils / Dentons / Glatzová & Co.

Advokátní kancelář roku za udržitelnost: Eversheds Sutherland / Deloitte Legal / DLA Piper 

Advokátní kancelář roku za diverzitu: Deloitte Legal / Taylor Wessing / PRK Partners 

Advokátka roku: Jana Sedláková / Lucie Hrdá / Zuzana Stuchlíková 

Advokát roku: Lukáš Trojan / Robert Němec / Petr Pánek

Slavnostní předávání cen, stejně jako v úterý vycházející ročenka Advokátní kanceláře roku 2022/2023, v níž najdete rovněž obsáhlá zdůvodnění jednotlivých ocenění, se ohlédly a ohlížejí za trhem advokátních služeb v roce 2022 a zároveň nabízejí výhled na rok 2023. 

Redakce Lawyers & Business oslovila na základě vlastní znalosti trhu téměř 200 advokátních kanceláří se souvisejícím dotazníkem. Poté redakce vyhodnotila zaslané odpovědi, na základě bodového systému vybrala 100 nejzajímavějších advokátních kanceláří a ve spolupráci s dalšími odborníky vydavatelství A 11 vybrala tři nominanty do každé kategorie a následně vítěze jednotlivých cen. Kritériem nominace a vítězství není pouze obrat a velikost, ale rovněž inovativnost, komunikativnost a specifičnost.

Hlavním partnerem ocenění je společnost Total Service, partnery Auto Průhonice, CREDITAS Real Estate Management, Manemo, Next Generation Security Solutions a Tanec Praha. Ceny vytvořila umělkyně Gordana Glass. Partnerem ocenění Advokátní kancelář roku za pro bono je Nadační fond Pelecanus. Vydavatelem magazínu Lawyers & Business je mediální skupina A 11, která kromě desítek tištěných titulů a webů, produkuje prémiové eventy a nově také provozuje celoplošnou televizi A 11 TV.

Předchozí

100 nejzajímavějších advokátních kanceláří

Jak to vypadalo na Advokátních kancelářích roku

Další