Martin Dohnal je novým společníkem CEE Attorneys

|

Martin Dohnal se stal k 5. květnu 2023 novým společníkem mezinárodní advokátní kanceláře CEE Attorneys. Dohnal před příchodem do kanceláře v roce 2017 působil v PwC Legal, kde se seznámil s Lukášem Petrem a Zdeňkem Tomíčkem, ostatními společníky CEE Attorneys. 

Martin Dohnal se zaměřuje především na oblast korporátního a pracovního práva, bankovní a fintech regulace, jakožto i na oblast práva duševního vlastnictví a herní průmysl.

„Mám velkou radost, že moje cesta v CEE Attorneys může pokračovat tímto směrem. V kanceláři působím řadu let a posun na partnerský post a s tím související nabytí podílu ve společnosti bylo logickým dalším krokem. Věřím v základy, na kterých je kancelář stavěna a její moderní ideologii zaměřenou na nejvyšší standard klientských služeb a komunikace na českém trhu. Jsem si vědom, že před námi stojí velké výzvy, ale těším se na ně a nemám pochyb o tom, že CEE Attorneys společně posuneme zase o něco dále,“ uvedl. 

„Steve Jobs kdysi řekl, že za důležitými věcmi v podnikání nikdy nestojí jedinec, ale vždy tým lidí. Myslím, že je to výstižné. Těžko bychom s Lukášem dokázali vybudovat významnou mezinárodní advokátní kancelář, kdybychom navzájem nestáli bok po boku. Avšak jsme přesvědčeni, že ve třech se to táhne lépe než ve dvou. Martina znám deset let, což je dost dlouhá doba na to, abychom pochopili, že nesdílíme „jen“ společné cíle, ale také principy a taktiku, které vedou k jejich dosažení. To považuji za velmi důležité, protože obchodní partnerství je právě, a především o vzájemné podpoře v krocích vedoucích k úspěchu. Martinovi gratuluji a těším se na další spolupráci,“ komentuje tento krok Zdeněk Tomíček 

Lukáš Petr pak uzavírá: „Martin je velmi chytrý člověk a excelentní právník. Umí výborně komunikovat s klienty. Navíc je to velmi skromný a přátelský kluk, se kterým jsme si za ty roky vybudovali silnou vzájemnou důvěru, která nebyla nikdy narušena. Těším se na spolupráci v jeho nové roli.“

Předchozí

Clifford Chance radila LCN Capital Partners s akvizicí 11 autosalonů

Petra Konečná je novou partnerkou pražské Eversheds

Další