Povýšení Michala Švece na pozici Managing Associate

|

Advokátní kancelář Weinhold Legal povýšila s platností od 1. července 2024 seniorního advokáta Michala Švece na pozici Managing Associate.

Michal Švec se zaměřuje především na oblasti korporátního práva, smluvního práva, soudních sporů a na poradenství v oblastech obchodního, občanského a trestního práva. Má rovněž rozsáhlé zkušenosti v oblasti sportovního a spolkového práva. V roce 2023 byl zapsán na seznam rozhodců Národního rozhodčího soudu pro sport. „Velice si vážím důvěry partnerů a ostatních kolegů, ale také příležitosti, která je s povýšením na Managing Associate spojena. Jsem si vědom odpovědnosti, která s novou pozicí přichází, nicméně věřím, že díky společnému úsilí a inovativnímu přístupu dokážeme nejen naplnit, ale i předčít očekávání našich klientů. Jsem nadšený z perspektivy, že budu moci aktivně přispívat k našim cílům a k dalšímu rozvoji Weinhold Legal.,“ okomentoval své jmenování Michal Švec.

Martin Lukáš, partner Weinhold Legal k povýšení dodal: „Máme radost z Michalova úspěchu a věříme, že nám pomůže rozvíjet vztahy u stávající klientely a díky jeho marketingovým aktivitám a schopnostem přispěje i k vytváření nových příležitostí a obecně růstu kanceláře.“

Předchozí

Oběti domácího násilí se mají dočkat lepší ochrany

Analýza: Jak porostou ekonomiky střední a východní Evropy

Další