V Eversheds Sutherland se ve velkém povyšovalo

|

Advokátní kancelář Eversheds Sutherland jmenovala nového partnera, nové členy týmu na pozici counsel a dva advokáti byli povýšeni na pozici senior advokátů.

Mezinárodní advokátní kancelář Eversheds Sutherland jmenovala dosavadního counsela Marka Bombu novým partnerem pobočky v Praze. Česká pobočka pak dále rozšířila své vedení o jednoho člena na pozici counsel, a to Ondřeje Beneše a o dva členy na pozice senior advokátů – Katarínu Jendželovskou a Jakuba Verlíka. Bratislavská kancelář povýšila z pozice senior advokáta na pozici counsel Petru Markovou.

Marek Bomba se ve své praxi zaměřuje na právo obchodních společností a fúze a akvizice, smluvní právo a hospodářskou soutěž. Vystudoval práva na Univerzitě Komenského v Bratislavě a dále pokračoval v postgraduálním studiu na univerzitě v holandském Nijmegenu, kde obdržel titul LL.M.

Ondřej Beneš se věnuje zejména oblasti fúzí a akvizic a pracovnímu právu. Ondřej vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a Fakultu podnikohospodářskou Vysoké školy ekonomické v Praze.

Katarína Jendželovská se zaměřuje především na smluvní právo a nemovitosti. Zkušenosti má rovněž v oblasti bankovnictví a financí a regulatoriky. Absolvovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Studovala také na univerzitě v Gentu v Belgii.

Jakub Verlík se ve své praxi věnuje převážně právu obchodních společností, právu nemovitostí a fúzím a akvizicím. Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a rovněž studoval na Hague University v Haagu.

Petra Marková se specializuje na finanční a obchodní právo, fúze a akvizice, státní pomoc a compliance. Studovala na právnické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě.

Předchozí

Právníci spolu zase začnou mluvit. I advokáti a žalobci

M.B.A. Finance: Druhé Milostivé léto dopadne hůře než to první. Až o 70 procent

Další