Weinhold Legal zastupovala vlastníky při prodeji Libristo Media Albatros Media

|

Tým Weinhold Legal úspěšně zastupoval zakladatele a 100% vlastníky e-shopu Libristo Media při prodeji celé společnosti skupině Albatros Media. 

Libristo Media provozuje internetová knihkupectví po celé Evropě. Původně začínalo pouze jako český internetový obchod s knihami, postupně se však rozrostlo a dnes obslouží každý rok více než 2 miliony zákazníků ve 25 zemích Evropské unie. Libristo se zaměřuje na prodej zahraniční literatury a se svojí bezprecedentní nabídkou téměř 22 milionů knih ve více než 150 jazycích je internetovým knihkupectvím s nejširší nabídkou knih v Evropě.

Tato transakce představuje důležitý milník pro obě strany. Skupina Albatros Media, přední hráč na trhu vydavatelství a prodeje knih v České republice a střední Evropě, získává tímto krokem silné postavení v oblasti cizojazyčné literatury a internetového prodeje. Tento krok umožní Albatros Media rozšířit svůj sortiment a způsob prodeje a nabídnout svým zákazníkům ještě širší spektrum kvalitních titulů. 

Tým Weinhold Legal vedli partner Martin Lukáš a vedoucí advokát Jakub Nedoma ve spolupráci s advokátním koncipientem Matějem Novákem. 

Předchozí

Nový program zapojí studenty do projektů firem

Kdy může pronajímatel zvýšit nájemné v bytě?

Další