308 SW: Peugeot s novou tváří

|

Nový Peugeot 308 SW vás upoutá na první pohled. Je nezaměnitelný a originální. Má atraktivní design, elegantní profil a propracovanou záď. Disponuje nejmodernějšími technologiemi včetně těch, které jsou většinou vyhrazeny pouze prémiovým segmentům. V jeho široké nabídce pohonných jednotek figurují kromě úsporných benzínových a dieselových motorů také plug-in hybridy s výkonovými variantami 180 nebo 225 koní a dojezdem na elektřinu až 60 km. 

Nový Peugeot 308 SW splňuje do posledního detailu veškerá očekávání zákazníků v segmentu kombi, kteří požadují praktický, prostorný a všestranný vůz. Jeho objemný zavazadelník pojme od 608 až po 1634 litrů, nakládání a převoz zavazadel navíc usnadňuje elektricky ovládané víko, bezkontaktní otevírání a dvoupolohová podlaha. Cestující ocení velkorysý prostor, pohodlí a nespočet odkládacích schránek.

A jaké jsou nejžhavější novinky Peugeotu 308 SW, které v ostatních modelech značky Peugeot zatím nenajdete? Například maticová světla s technologií Peugeot Matrix LED, vyhřívaný volant, systém PEUGEOT i-Connect® Advanced nebo vylepšený adaptivní tempomat s funkcí Stop and Go, který nově ovládá poloautomatickou změnu jízdního pruhu, doporučení rychlosti a přizpůsobení rychlosti v zatáčkách.

Nový Peugeot 308 SW dorazí na český trh začátkem příštího roku. Počkejte si na něj. Rozhodně vás nezklame. Více na peugeot.cz

Předchozí

Chystá se zásadní akce o insolvencích i „peněžní“ legislativa

Murár přešel od Glatzové do Noerru

Další