Aegis Law a myhive Jungmannova pořádají velikonoční charitativní jarmark

|

V úterý 26. března 2024 vás srdečně zveme na velikonoční charitativní jarmark pro děti i dospělé, který pořádá advokátní kancelář Aegis Law společně s kancelářskou budovou myhive Jungmannova. Přijďte si vychutnat velikonoční atmosféru, nakoupit ručně dělané výrobky a drobnosti od různých neziskových organizací, kterými můžete potěšit své blízké a podpořit dobrou věc. Pro děti bude připraven koutek s malováním vajíček a dalšími velikonočními aktivitami.

Přijďte si vybrat z nabídky ručně dělaných výrobků, velikonočních drobností a chutného občerstvení od zúčastněných neziskových organizací. Těšit se můžete na originální výrobky Pomozte dětem, Elpida, Domov sv. Anežky, Dejme šanci dětem a Packa pro útulkáře. Každý́ nákup představuje cenný́ příspěvek pro podporu jejich aktivit a projektů.

Pro nejmenší návštěvníky bude v myhive Jungmannova přichystán dětský koutek s malováním vajíček a dalšími velikonočními aktivitami, kde mohou rozvinout svou kreativitu a užít si velikonoční atmosféru.

„Jsme rádi, že můžeme pokračovat v tradici charitativních vánočních a velikonočních akcí. Je skvělé vidět, když se dokáže něco takového zorganizovat. Těšíme se i na naše malé návštěvníky, pro které připravujeme den plný zábavy. Má to smysl, určitě se stavte,“ dodává Hana Treutlerová, advokátka advokátní kanceláře Aegis Law a spoluorganizátorka akce (na fotografii – pozn. red.).

Velikonoční charitativní jarmark proběhne v úterý 26. března 2024 od 10.00 do 14.00 hodin v myhive budově na adrese Jungmannova 26/15, 110 00 Praha 1.

Ti, kdo nestihnou charitativní jarmark v myhive Jungmannova, mohou navštívit obdobné velikonoční jarmarky v dalších budovách myhive v Praze.

Pro více informací navštivte webové stránky Aegis Law ZDE.

Předchozí

Nejvyšší soud je připraven sjednocovat rozhodovací praxi i v rodinném právu, říká Šuk

Ústavní soud odmítl stížnost Afghánce, který se pokusil o vraždy

Další