Aegis Law, CPI a Alpiq pořádají vánoční charitativní jarmark

|

Ve středu 22. listopadu 2023 jste srdečně zváni na vánoční charitativní jarmark, který pořádá společnost CPI Property Group společně s advokátní kanceláří Aegis Law a společností Alpiq. Přijďte nasát vánoční atmosféru, nakoupit ručně dělané výrobky a drobnosti od různých neziskových organizací, kterými můžete potěšit své blízké a podpořit dobrou věc. Součástí jarmarku bude vánoční strom splněných přání, u kterého se ve spolupráci s Život dětem a Klokánkem budou vybírat dárky pro děti z dětských domovů. 

„Vánočním jarmarkem navazujeme na náš loňský předvánoční charitativní bazárek. Letos jsme se rozhodli jít o kus dál a spojit síly s CPI Property Group a Alpiq a rozšířit okruh těch, kterým naši pomoc adresujeme,“ uvádí Jan Krampera, partner advokátní kanceláře  Aegis Law.

Srdečně zváni jsou všichni, kteří chtějí podpořit dobrou věc. Návštěvníci se mohou těšit nejen na různé zajímavé a originální výrobky neziskových organizací a vánoční občerstvení, ale především na příjemnou předvánoční atmosféru. „Společnost Alpiq je nadšená z možnosti opět spojit síly s firmami Aegis Law a CPI Property Group, spolunájemci (sousedy) v téže budově. Díky této spolupráci jsme schopni rozšířit dosah charitativního jarmarku a přinést tak daleko více radosti těm, pro něž je určen její výtěžek. S touto tradicí jsme začali v roce 2017, kdy jsme pozvali několik neziskových organizací nabídnout své výrobky zaměstnancům Alpiqu. Nový formát s rozšířeným dosahem vnímáme jako smysluplný krok a věříme, že se nám podaří potěšit holky a kluky v dětských domovech,“ uvedla Hana Dohnalová, která zastupuje komunikaci a marketing ve společnosti Alpiq.

Součástí charitativního jarmarku bude vánoční strom splněných přání. Lidé mohou u stromečku nechat pro děti z dětských domovů ve věku 1-15 let předem zakoupené vánoční dárky. Hodnota ani typ dárků nejsou limitovány. 

Dárky vybrané u vánočního stromu splněných přání budou distribuovány dětem ve spolupráci s Život dětem a Klokánkem. Výtěžek z prodeje výrobků a občestvení na charitativním jarmarku poputuje přímo zúčastněným neziskovým organizacím, které je budou na jarmarku prodávat. 

„Každé dítě, nehledě na věk, si zaslouží prožít opravdové Vánoce. Není to sice jen o dárcích, ale přiznejme si, kdo z nás se na ně jako dítě (a často i jako dospělí) netěšil. Věřím, že mnohým dětem, které nemají tolik štěstí, aby Vánoce prožily v rodinném kruhu, vykouzlí takový dárek upřímný úsměv na tváři a přiblíží vánoční atmosféru tak, jak by ji mělo v ideálním světě vnímat každé dítě,“ dodává Hana Treutlerová, právnička advokátní kanceláře Aegis Law a spoluorganizátorka akce.

Charitativní jarmark proběhne ve středu 22. listopadu2023 v myhive budově na adrese Jungmannova 26/15, 110 00 Praha 1. Pro více informací volejte na tel.: +420 773 502 772 nebo navštivte webové stránky na adrese www.aegislaw.cz.

Strom splněných přání je součástí oficiální veřejné sbírky povolené na základě osvědčení Magistrátu hlavního města Prahy č.j. S-MHMP/988162/2014 udělené Život dětem o.p.s.

Snímek obrazovky 2023-11-09 v 18.19.18

Snímek obrazovky 2023-11-09 v 18.19.23
Snímek obrazovky 2023-11-09 v 18.19.26
Předchozí

Eversheds: Budeme iniciativnější ve střední Evropě

Dvě kanceláře jsou nad miliardou. Kraluje Havel a Dentons

Další