V Aegis Law se povyšovalo, přichází i nová advokátka

|

Advokátní kancelář Aegis Law, nový hráč na trhu právních služeb, personálně posiluje svoje vedení a advokátní tým. Novým partnerem kanceláře byl jmenován Vojtěch Faltus, vedoucí advokátkou expertka na pracovní právo Kateřina Demová. Do týmu pak nově nastupuje advokátka Paulína Macháčová.

„Kariérní posun Katky i Vojty je v souladu s naší vizí toho, že spolu s naší kanceláří rostou i naši kolegové,“ uvádí Jan Krampera, partner Aegis Law. „Nástup Paulíny pro nás znamená významné posílení naší rostoucí transakční a nemovitostní praxe, a to včetně související sporné agendy. Předpokládáme, že brzy oznámíme nástupy dalších zajímavých kolegů,“ doplňuje Tomáš Procházka, partner Aegis Law.

„Roli vedoucího advokáta považuji za velký kariérní milník. Děkuji svým kolegům za důvěru a těším se na nové výzvy,” uvádí ke svému kariérnímu posunu Kateřina Demová. „Jsem velice rád, že se po boku tak zkušených právníků, jako jsou Honza a Tomáš, stávám členem týmu partnerů naší kanceláře. Věřím, že v nové pozici dále pomohu úspěšnému růstu Aegis Law na trhu právních služeb,“ komentuje svou novou pozici Vojtěch Faltus.

Téměř dvacetičlenný právní tým Aegis Law nabízí právní služby ve všech klíčových oblastech práva, kterými jsou zejména právo obchodních společností, pracovní právo, soudní spory a mezinárodní arbitráže, fúze a akvizice, restrukturalizace a insolvence, stavební právo, regulatorika a právo nemovitostí včetně podpory developerských projektů.

VF

Vojtěch Faltus je advokátem, který se zaměřuje zejména na fúze a akvizice, soudní spory, správní právo a právo hospodářské soutěže. Je doporučovaným odborníkem na řešení sporů v prestižním hodnocení European Legal 500. Také je zapsán jako rozhodce Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky a jako rozhodce u London Court of International Arbitration (LCIA). Klienty úspěšně zastupuje jak před tuzemskými soudy, včetně Nejvyššího správního soudu, tak například i před Soudním dvorem Evropské unie. Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a studoval také na Univerzitě Mykolase Romerise ve Vilniusu. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky.

Kateřina Demová je advokátkou, která se ve své praxi zaměřuje zejména na pracovní právo. Je v této oblasti opakovaně doporučována mezinárodním žebříčkem Legal500. Kromě toho je členkou spolku advokátů specializujících se na pracovní právo – Czech Employment Lawyers Association (CzELA) a České společnosti pro pracovní právo a právo sociálního zabezpečení. Kateřina absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, studovala rovněž na Právnické fakultě Technické univerzity v Drážďanech. Kromě češtiny hovoří anglicky a německy.

PM

Paulína Macháčová je advokátkou, která se ve své praxi věnuje zejména soudním sporům, právu obchodních společností, včetně poradenství v oblasti fúzí a akvizic, a právu duševního vlastnictví. Absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a studovala také na Kodaňské univerzitě v Dánsku. Kromě češtiny hovoří plynně slovensky a anglicky.

Předchozí

Clifford Chance radila bankám ohledně financování pro Accolade

Kde publikovat? Radí Lucie Radkovičová

Další