Aegis Law zastupovala Expandii při nemovitostní akvizici

|

Tým advokátní kanceláře Aegis Law pod vedením Jiřího Kokeše, vedoucího advokáta, úspěšně zastupoval společnost Expandia, a.s. při akvizici významného souboru nemovitostí v prémiové lokalitě Prahy 1. Spolu s Jiřím Kokešem tvořily páteř týmu advokátka Paulína Macháčová a koncipientka Hana Treutlerová.

Právní poradenství poskytované ze strany Aegis Law zahrnovalo jak podporu v rámci procesu due dilligence, tak přípravu komplexní transakční dokumentace a zastupování při vypořádání transakce.

Jiří Kokeš v této souvislosti uvedl: „Jsme rádi, že se nám v souvislosti s akvizicí dostalo důvěry ze strany Expandia, a.s. a mohli jsme být u toho. Věříme, že nabyté nemovitosti významně posílí klientovo nemovitostní portfolio a splní investiční očekávání.“

Expandia je významná česká investiční skupina, jejíž portfolio zahrnuje mimo jiné společnosti a projekty Gumotex, Jitona, Avalon Business Center, Piano Business Center, hotely Clement a Amarilis, průmyslové parky v Třebíči, Červeném Kostelci a Rousínově. Preferovaná velikost investic skupiny se pohybuje od 100 do 200 milionů Kč na projekt s tím, že v případě zajímavých větších projektů je skupina schopna společně s partnery realizovat investice přesahující 500 milionů Kč.

Předchozí

A&O radila Kommunalkredit a KB při financování akvizice MVV Energie

Do Weinhold Legal nastoupili Mladá a Smítal

Další