Do Weinhold Legal nastoupili Mladá a Smítal

|

Advokátní kancelář Weinhold Legal do svého týmu přivítala advokátku Kláru Mladou a koncipienta Jana Smítala.

Klára Mladá je advokátka se zaměřením na oblast IT/IP, smluvního a spotřebitelského práva. Své zkušenosti nashromáždila v několika předních pražských kancelářích a v současnosti se věnuje zejména problematice digitalizace, a to v celé šíři právních vztahů, tj. B2B, B2G, ale i z hlediska pracovněprávní či korporátní dokumentace. V roce 2019 dokončila magisterské studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a od ledna roku 2023 je zapsána v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou. Kromě rodné češtiny hovoří plynně anglicky a své komunikační schopnosti dále rozvíjí i ve francouzském jazyce.

„Klára posílí klíčové oblasti IP/IT služeb, kterým se naše kancelář věnuje a rozvíjí a kde aktuálně pociťujeme potřebu náš tým rozšířit. Máme radost, že Klára svými zkušenostmi a pracovním nadšením přispěje k rozšíření základů našeho týmu,“ uvedl Jakub Nedoma, vedoucí advokát Weinhold Legal, který se zaměřuje na právo IP/IT .

Jan Smítal je koncipient, který se ve své dosavadní praxe zaměřoval na právní služby v oblasti občanského a obchodního práva a také práva trestního. Jan dokončil magisterské studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Kromě rodné češtiny hovoří také anglicky a italsky.

„Jana rádi zapojíme především v transakčním poradenství, kde nám aktuálně běží několik zajímavých mandátů,“ uvedl Martin Lukáš, partner Weinhold Legal.

Předchozí

Aegis Law zastupovala Expandii při nemovitostní akvizici

White & Case má desítky nových partnerů. I dva v Česku

Další