A&O radila CRA při koupi Cloud4Com

|

Advokátní kancelář Allen & Overy poskytovala poradenství Českým Radiokomunikacím (CRA), jejichž vlastníkem je společnost Cordiant Digital Infrastructure Ltd (LSE:CORD), při akvizici dvou významných společností v sektoru datových center a cloudových služeb, Cloud4com a DC Lužice, od společnosti Aricoma Group.

Společnost Cloud4com má být získána za počáteční částku 870 milionů korun (30,7 milionu liber), přičemž v závislosti na výsledcích hospodaření společnosti Cloud4com v roce 2024 bude vyplacena další částka až do maximální výše 485 milionů korun. Společnost DC Lužice se prodává za 130 milionů korun, s obvyklými úpravami této částky.

Tým A&O vedli partner Prokop Verner, který vede praxi korporátního práva a fúzí a akvizic v České republice, a seniorní advokátka Jana Chwaszcz s podporou koncipienta Tomáše Špačka. Antimonopolní a regulatorní aspekty měla na starosti seniorní advokátka Ivana Halamová Dobíšková. Specializované daňové poradenství v oblasti M&A poskytl seniorní daňový poradce Michal Dušek.

Předchozí

Clifford Chance radí FINEPu při rozšíření projektu Harfa

Profi HR otevírá nominace pro 2. ročník Profi HR Awards

Další