Clifford Chance radí FINEPu při rozšíření projektu Harfa

|

Pražská pobočka společnosti Clifford Chance poskytla právní poradenství společnosti Finep, významnému českému developerovi, při prodeji rozšíření projektu Harfa zahrnujícího 220 nových bytů společnosti Dostupné bydlení České spořitelny. Cílem transakce je posílení dostupného nájemního bydlení pro zaměstnance v kritických odvětvích, jako jsou zdravotnictví, vzdělávání, sociální služby, stejně jako bezpečnostní a záchranné složky. Tato transakce je dalším pokračováním dlouhodobé spolupráce mezi společnostmi Finep a Clifford Chance.

Tým Clifford Chance vedl counsel Milan Rákosník, pod dohledem partnera Emila Holuba. Tým dále doplnil advokátní koncipient Josef Lysoněk.

Finep, developer zajišťující výstavbu projektu Harfa, se zavazuje k vytvoření udržitelného a energeticky úsporného bydlení. Skladba bytu, design, i nízká energetická náročnost projektu přináší nižší náklady za energie. Nejžádanější kategorie bytů 1KK a 2KK tvoří 90 procent projektu.

Finep, přední developer v oblasti nemovitostí, se pyšní 23letou historií jako jedno z význačných jmen na českém realitním trhu. Během let společnost dodala více než 15 000 rezidenčních jednotek a 200 domů. Finep nadále lpí na různorodých možnostech bydlení, včetně osobního vlastnictví, družstevního vlastnictví a nájemního bydlení, s důrazem na dostupnost.

Předchozí

GHS Legal se mění na FAIRSQUARE

A&O radila CRA při koupi Cloud4Com

Další