A&O radila věřitelům seniorního financování společnosti Allwyn

|

Advokátní kancelář Allen & Overy zastupovala UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., a další banky při financování společnosti Allwyn, předního světového provozovatele loterií, v objemu 1,6 miliardy eur.

V rámci této transakce byly společnosti Allwyn International a.s. (Allwyn) poskytnuty víceměnové termínované a revolvingové úvěrové linky a záruční linky, které budou použity k (i) refinancování stávajícího zadlužení (včetně předchozích syndikovaných úvěrových linek a záruční linky), (ii) zajištění termínovaného financování počátečních nákladů před zahájením čtvrtého licenčního období britské Národní loterie a (iii) financování obecných korporátních potřeb. Úvěrové a záruční linky jsou dokumentovány smlouvou o úvěrech, která je začleněna do stávající struktury financování společnosti Allwyn prostřednictvím přistoupení věřitelů úvěrových linek ke stávající mezivěřitelské dohodě.

Na transakci se podílel tým Allen & Overy vedený v Londýně působícím partnerem Janem Skuhravým, který spolupracoval se seniorními advokáty Ryanem Sarsfieldem a Janou Maršálkovou, a dále s pražským týmem ve složení partner Petr Vybíral a advokát Josef Pavlíček.

Předchozí

Pro JŠK pracují dvě nové advokátky

Největší kanceláře na Slovensku a nový „Zemanův“ šéf Ústavního soudu?

Další