Arrows zakládá stálé zastoupení v Rakousku. Povede jej Petr Valent

|

Arrows ETL, přední advokátní kancelář poskytující komplexní právní služby v České republice, oznamuje expanzi do Rakouska. Díky spolupráci s Beurle Rechtsanwälte GmbH & Co KG zde bude fungovat stálé zastoupení pro české klienty v Linzi a ve Vídni.

Hlavním kontaktem pro aktivity v Rakousku bude Mgr. Petr Valent, LL.M., partner ARROWS a expert na mezinárodní obchodní právo. Ten vede pobočku v Českých Budějovicích, které mají k Linzi strategicky blízko. I přes přímou linku do Vídně bude díky regionálnímu působení právní zastoupení pro klienty levnější. Z rakouské strany bude klíčovým partnerem Mag. Hermann Beurle, LL.M.

ARROWS již od svého založení disponuje týmem ARROWS International, který se specializuje na mezinárodní právní služby. Tento tým se zaměřuje na komplexní řešení právních věcí v zahraničí a poskytuje efektivní podporu klientům ve více než 90 zemích světa. „Naši klienti stále častěji působí v Rakousku a i zde chtějí náš standard, tzn. právo a daně rychle a za dostupnou cenu “ doplňuje Jakub Dohnal, řídící partner kanceláře.

Předchozí

Úřad loni zajistil o 47 procent více podvodných transakcí

Důvěra v českou ekonomiku znovu roste

Další