Bird & Bird radila Aricomě při prodeji Cloud4com

|

Transakční tým Bird & Bird poskytoval poradenství společnosti ARICOMA, přednímu hráči na evropském trhu IT služeb, při prodeji Cloud4com (C4C), společnosti specializované na cloudové služby, a datového centra Lužice, společnosti České Radiokomunikace, přednímu českému poskytovateli digitální infrastruktury ze skupiny Cordiant Digital Infrastructure fund. 

Skupina ARICOMA poskytuje služby v oblasti IT infrastruktury, cloudových technologií, kybernetické bezpečnosti a digitalizace. Patří do investiční skupiny KKCG. Prodej společnosti Cloud4com byl součástí dlouhodobé strategie skupiny zaměřovat se více na poradenství v oblasti cloudových služeb a kybernetické bezpečnosti. 

Odkupem Cloud4com České Radiokomunikace akvizicí posílily svoji pozici poskytovatele digitální infrastruktury, datových center a cloudových služeb. 

Na transakci se pod vedením partnera Ivana Sagála podíleli advokáti Ľubomír Brečka, Michaela Čejková a Martin Dolnák. 

„Bylo nám potěšením se na této transakci podílet a právně podpořit realizaci strategického rozhodnutí skupiny ARICOMA. Měli jsme možnost využít odborné know-how našeho týmu, tj. transakční zkušenosti v kontextu technologického prostředí, a přispět tak k dalšímu formování českého digitálního trhu,“ pochvaluje si Ivan Sagál. 

Předchozí

Weinhold Legal asistovala při akvizici Fonergy 

White & Case radila CVC Capital Partners při akvizici Packety

Další