White & Case radila CVC Capital Partners při akvizici Packety

|

Advokátní kancelář White & Case LLP poskytovala právní poradenství společnosti CVC Capital Partners a Emma Capital při akvizici skupiny Packeta Group (Packeta).

CVC je přední soukromá kapitálová a investičně poradenská společnost se sítí 29 poboček v Evropě, Asii a Tichomoří a USA, která spravuje aktiva v hodnotě přibližně 177 miliard amerických dolarů.

Packeta je předním hráčem v oblasti logistiky e-commerce a out-of-home doručování se sídlem v České republice a celostátní doručovací sítí v ČR a na Slovensku. Má více než 9000 míst pro vyzvednutí a předání zásilek třetích stran a více než 6000 automatů na balíky, které poskytují komplexní řešení pro doručování zásilek v rámci elektronického obchodu pro zákaznickou základnu více než 45 tisíc maloobchodníků a také služby přímého doručování zásilek do domácností.

Tým White & Case, který poskytoval poradenství při této transakci, vedli partneři Jan Andruško (Praha), Steve Worthington (Abú Dhabí a Londýn) a Ben von Maur (Londýn), dále v něm působili partner Jan Stejskal (Praha), local partner Jan Jakoubek (Praha) a associates Iva Čechráková, Monika Sedláčková, Lukáš Pavlík (všichni Praha), Michael Skouras (Londýn) a Norah Arafeh (New York).

Předchozí

Bird & Bird radila Aricomě při prodeji Cloud4com

Novým partnerem Legalité je Michal Granát

Další