bnt má dva nové partnery

|

Mezinárodní advokátní kancelář bnt attorneys in CEE jmenovala nové partnery. Peter Maysenhölder, který má na starosti oblasti Corporate and M&A a Dispute Resolutions, byl povýšen do pozice partnera a stal se tak společníkem advokátní kanceláře. Novým associated partnerem pak byla jmenována Lenka Zachardová, která má na starosti účetní a daňové poradenství pro klienty kanceláře. Pozici managing partnera bude nyní zastávat Tomáš Běhounek.

Peter_Maysenholder

Peter Maysenhölder je německý advokát s bohatou praxí v českém i německém právu. Zaměřuje se na obchodní a korporátní právo, zejména na fúze a akvizice. Poradenství poskytuje klientům z různých, hlavně německy-mluvicích zemí a to především v oblasti automobilového průmyslu. Dříve pracoval pro jednu z předních světových investičních bank v Hongkongu a pro známou advokátní kancelář v Německu. Je německým rodilým mluvčím a hovoří plynně anglicky a česky.

Lenka_Zachardova

Lenka Zachardová je daňovou poradkyní a od roku 2002 je členem Komory daňových poradců ČR. V současné době se jako daňová poradkyně zaměřuje na přeměny společností, daň z příjmů fyzických a právnických osob a účetní metody. Lenka Zachardová je velmi žádanou lektorkou na seminářích pro odborné kruhy i širokou veřejnost a publikuje v řadě odborných publikací. Kromě toho je aktivní jako členka několika odborných sekcí CCTA.

Předchozí

Vojtěch Novák míří z Dentons do Genesis Capital za Kvíčalou

Začátek září ovládly personálie i vznik Donati Legal

Další