bpv asistovala RSBC s akvizicí Platinum

|

bpv BRAUN PARTNERS poskytli společnosti RSBC Real Estate, soukromé investiční skupině, právní poradenství v souvislosti s akvizicí kancelářské budovy Platinium v centru Brna od REICO IS ČS. Ta byla nejdéle drženou nemovitostí v portfoliu fondu. Kromě bpv BRAUN PARTNERS radili kupujícímu Mazars (finanční a daňoví poradci) a OM Consulting (techničtí poradci), na straně prodávajícího pak Wilsons (právní poradci) a ASB Group (finanční a daňoví poradci).

S ohledem na fakt, že se tržní hodnota komerční nemovitosti v širším centru moravské metropole blíží 600 milionům korun, jedná se tak o jednu z největších letošních realitních transakcí v regionu.

Celková pronajímatelná plocha administrativní budovy Platinium je cca 9 tis. m2 a je z více jak 93 procent pronajata. Nachází se v ní zejména kancelářské prostory, které doplňují retailové a skladové prostory. Mezi nájemci je například Cyrrus, ČSOB, Gardner Denver, KPMG nebo oční klinika Gemini. Součástí objektu je také 170 parkovacích míst. Nemovitost se nachází v městské části Žabovřesky.

O právní poradenství se na straně naší kanceláře postaral nemovitostní tým ve složení partnerů Gabriely Špak Porupkové a Miroslava Dudka, za podpory advokátů Davida Plevky, Pavlíny Tejralové a Nikoly Ourodové.

Foto: Michael Gaida z Pixabay

Předchozí

S kyberútoky se musíme naučit žít a reagovat na ně rychle

Sokol: ČAK je cosi jako ministerstvo advokacie

Další