bpv, bnt, EY a KPMG asistovali u Vysočanského mlýnu

|

Advokátní kancelář bpv Braun Partners poskytla právní poradenství MINT rezidenční fond SICAV, a.s. při akvizici první etapy projektu Vysočanský mlýn v Praze od společnosti Metrostav Development. Kromě bpv Braun Partners radili kupujícímu EY Česká republika (finanční a daňoví poradci). Na straně prodávajícího pak poskytovali poradenství bnt attorneys-at-law s.r.o. (právní poradci) a KPMG Česká republika (finanční a daňoví poradci).

Projekt se nachází v areálu bývalých pekáren Odkolek v pražských Vysočanech a první etapa bude zahrnovat více jak 200 nájemních bytů umístěných ve čtyřech domech. První etapa by měla být dokončena do konce roku 2023.

Právní služby zahrnovaly due diligence a vyjednávání transakční dokumentace. O právní poradenství se na straně naší kanceláře postaral nemovitostní tým ve složení partnerů Jiřího Bárty a Miroslava Dudka, za podpory advokátů Jindry Pozniakové a Filipa Balouška.

Metrostav Development připravuje v pekárenském areálu ve třech etapách výstavbu celkem až 600 bytů doplněných o komerční funkce. Zbývajících 400 bytů bude určeno pro prodej.

MINT rezidenční fond SICAV, a.s. investuje do rezidenčních nemovitostí určených k dlouhodobému pronájmu s cílem dlouhodobého zhodnocení svěřených finančních prostředků investorů mezi čtyřmi až pěti procenty ročně při minimalizaci investičních rizik.

Foto: Shutterbug75 z Pixabay

Předchozí

Weinhold povyšoval. Koho?

Advokátní byznys není sprosté slovo: Jak definovat svůj talent?

Další