Poništiak je novým partnerem bpv

|

S účinností od 1. ledna 2023 se stal novým partnerem advokátní kanceláře bpv Braun Partners Ondrej Poništiak. V kanceláři působí od roku 2013 a je advokátem mnoha dovedností – kromě práv v Praze a Curychu studoval několik let matematiku na matematicko-fyzikální fakultě, věnuje se sportu, tanci a hře na housle a pracuje nejenom ve své rodné slověnštině, ale i češtině, angličtině a němčině.

Ondrej se specializuje zejména na fúze a akvizice, hospodářskou soutěž, právo obchodních společností a obchodní právo, a to nejen pro start-up a fintech scénu. Během svého téměř desetiletého působení v bpv BRAUN PARTNERS radil desítkám klientů, mnohdy ve složitých korporátních, resp. přeshraničních restrukturalizacích. V rámci prestižního žebříčku mezinárodní ratingové společnosti Legal500 je doporučován jako odborník pro oblast řešení sporů. Ondrej je členem České advokátní komory.

„Ondrej je nejen fantastický advokát s velice systematickým pracovním stylem, ale i odborník ve světě IT a FinTech. Oceňujeme ho nejen pro jeho obrovské pracovní nasazení, ale i pro proaktivní přístup v dalším vývoji kanceláře. Jsme přesvědčeni, že ho v jeho nové roli čeká celá řada budoucích úspěchů a pomůže k dalšímu růstu kanceláře,“ komentoval jmenování managing partner kanceláře Arthur Braun.

Předchozí

PRK Partners získala dvě ocenění od Top Ranked

V Havel & Partners povýšili deset lidí, Štarha je novým společníkem

Další