bpv radila Gebr. Heinemann při akvizici podílu v Travel Free

|

Advokátní kancelář bpv Braun Partner poskytovala poradenství společnosti Gebr. Heinemann, přednímu hamburskému distributorovi a prodejci na mezinárodním trhu cestovního ruchu, při akvizici 100procentního podílu v české společnosti Travel Free od společnosti Unimex Group a při drobných převodech souvisejících nemovitostí. bpv Braun Partner poskytla služby v oblasti due diligence, prověrky fúze a vyjednávání transakční dokumentace.

Dvacet českých border shopů Travel Free, které jsou proslulé nabídkou širokého sortimentu značkových výrobků, včetně tabáku, kávy, lihovin, parfémů, kosmetiky, cukrovinek a regionálních specialit, funguje jako společný podnik společností Gebr. Heinemann a Unimex od roku 2004 a v průběhu let dosáhly obratu přesahujícího 3 miliardy korun.

Celkovou cenu transakce se strany rozhodly nezveřejňovat. Právní poradenství kupujícímu poskytoval tým ve složení managing partnera Arthura Brauna (vedoucí týmu), s další podporou of counselky Lucie Kalašové a advokátů Alexandra Pecha a Eveliny Weagové (hospodářská soutěž, nemovitosti).

Předchozí

A&O radila Zetoru při založení společného podniku v Indii

TPA: Objem transakcí oproti předchozímu čtvrtletí výrazně stoupl

Další