A&O radila Zetoru při založení společného podniku v Indii

|

Advokátní kancelář Allen & Overy poskytovala poradenství společnosti Zetor Tractors (přednímu českému výrobci zemědělské techniky s více než 75letou historií výroby a vývoje traktorů a zemědělských strojů) a její slovenské mateřské společnosti HTC Investments při uzavření smlouvy o založení společného podniku v Indii se společností VST Tillers Tractors Limited (významným indickým výrobcem traktorů a kultivátorů).

Společný podnik, VST Zetor Pvt. Ltd., bude založen v Indii a bude působit na indickém trhu a nabízet řadu traktorů a další zemědělské techniky pod značkou VST Zetor. Cílem společného podniku je využít vzájemně se doplňujících silných stránek společností Zetor a VST a spojit technologické znalosti a standardy kvality společnosti Zetor se znalostí místního trhu a distribuční sítě společnosti VST.

Tým A&O v Praze tvořili partner Prokop Verner, který vede praxi korporátního práva a fúzí a akvizic v České republice, counsel Ivan Telecký a advokát Martin Vykopal. Advokátní kancelář Cyril Amarchand Mangaldas působila jako indický právní poradce společnosti Zetor Tractors v souvislosti s revizí smlouvy o společném podniku podle indického práva.

Prokop Verner dodal: „Jsme hrdí na to, že jsme společnosti Zetor pomáhali při založení společného podniku v Indii, na jednom z nejdynamičtějších a nejperspektivnějších trhů na světě. Tento projekt je důkazem našich schopností a zkušeností s podporou českých a slovenských klientů při jejich strategických investicích v Evropě i mimo ni s využitím naši celosvětové sítě kanceláří, místních odborných a sektorových znalostí.“

Předchozí

Chyba při těhotenském screeningu. Nejvyšší soud vrací případ k projednání

bpv radila Gebr. Heinemann při akvizici podílu v Travel Free

Další