Buršík končí v PwC Legal, kancelář povede Kincl

|

Řídícím partnerem mezinárodní advokátní kanceláře PwC Legal se od 1. června 2023 stává Petr Kincl. V PwC Legal působí Kincl od roku 2012, poslední tři roky se z pozice associate partnera podílel na řízení advokátní kanceláře. Radek Buršík, který zastával pozici řídícího partnera PwC Legal v uplynulých pěti letech, se rozhodl ke konci května odejít a věnovat se novým profesním výzvám a rodině.

„PwC Legal je jedním z lídrů v používání a implementaci nejnovějších technologií v právu, což je určitě pozice, kterou chceme i dále rozvíjet a posilovat. Celkově chceme pokračovat v růstu z našich pevných základů, být i nadále důvěryhodným partnerem lokálního a mezinárodního byznysu a využívat synergií, které nám přináší propojení s experty z globální sítě PwC,“ popisuje své cíle v pozici řídícího partnera PwC Legal Petr Kincl.

Petr Kincl je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy, před příchodem do PwC Legal působil v předních českých advokátních kancelářích, společnosti News Corp a v úvodu kariéry i jako byznysový reportér Lidových novin. V advokátní praxi se zaměřuje zejména na fúze a akvizice, korporátní právo, soutěžní a finanční regulatoriku.

PwC Legal je v Česku působící mezinárodní advokátní kancelář, která je zároveň součástí rozsáhlé globální sítě PwC a PwC Legal s více než stovkou kanceláří po celém světě. Advokáti působící z kanceláří v Praze a Brně se zaměřují na širokou škálu oblastí v čele s fúzemi a akvizicemi, obchodním, soutěžním, daňovým nebo pracovním právem.

Předchozí

Novela advokátního tarifu je v připomínkovém řízení

Legal Data Hub: Stručné průvodní dopisy k pokutám mají rozpočtový přínos

Další