Bývalý šéf insolvencí v Deloittu Brožek nastoupil do Clifford Chance

|

Tomáš Brožek nastoupil do mezinárodní advokátní kancelář Clifford Chance, a to na pozici seniorního advokáta do bankovní a finanční praxe a restrukturalizační a insolvenční praxe v Praze. Brožek dříve pracoval v Deloitte Legal, na pozici seniorního řídícího advokáta a vedoucího oddělení restrukturalizací a insolvencí. Dříve také působil v českých pobočkách několika významných mezinárodních advokátních kanceláří.

„Jakékoliv rozhodnutí odejít není nikdy jednoduché, ale já se upřímně těším na spolupráci s novými kolegy i na to, že budu moci díky své expertíze přispět a pomoci klientům Clifford Chance. Celý tým má na trhu perfektní reputaci a jsem hrdý, že mám příležitost stát se jeho součástí. Velmi mě také těší, že tým je často zapojen do přeshraničních transakcí a jsem připraven být jejich aktivní součástí,“ komentuje Tomáš Brožek.

Brožek je zkušený advokát s kvalifikací v českém právu specializující se primárně na restrukturalizace a insolvence. Má také zkušenosti v oblasti bankovnictví a financí a dlouhodobě se věnuje zastupování klientů v civilních sporech, daňových řízeních a rozhodčích řízeních před významnými českými i evropskými institucemi, jako jsou Rozhodčí soud při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky, Mezinárodní rozhodčí soud při Mezinárodní obchodní komoře (ICC) či Mezinárodní rozhodčí soud ve Vídni (VIAC).

Je rovněž členem Turnaround Management Association Česká republika, pracovní skupiny pro implementaci směrnice o rámcích preventivní restrukturalizace, zřízené sekcí pro insolvenční právo při České advokátní komoře, INSOL Europe, Young ICCA a Young International Arbitration Group. Také aktivně komentuje současné právní otázky v oblasti insolvenčního práva a sporové agendy v médiích a na tuto tématiku přednáší na konferencích.

„Mám velkou radost, že se k našemu týmu připojuje tak excelentní a energický advokát, jakým je Tomáš. Nepochybuji o tom, že bude skvělým přínosem pro naši restrukturalizační a insolvenční praxi a přispěje k vynikajícím službám, které poskytujeme našim klientům,“ říká Miloš Felgr, pražský partner a vedoucí oddělení bankovnictví a financí.

Předchozí

LB FORUM: Co bude se stavebním zákonem?

Blažek navštívil nejvyšší soudy a státní zastupitelství

Další