CEE Attorneys radila při prodeji BPoweru i Webscopu

|

Advokátní kancelář CEE Attorneys v posledních měsících poskytnula komplexní právní poradenství při dvou významných transakcích, prodeji 100 procent akcií ve společnosti BPower společnosti Bitzer a prodej většinového podílu ve společnosti Webscope společnosti Mibcon Group.

Bitzer, přední německý specialista v oblasti chlazení, klimatizování a tepelných čerpadel, získal 100 procent akcií ve společnosti BPower, která se specializuje na systémy Organického Rankinova cyklu (ORC). Akvizice umožňuje společnosti Bitzer nabízet komponenty a systémy Organického Rankinova cyklu (ORC) pro výrobu energie z odpadního tepla, čímž přispívá k dekarbonizaci a stejně tak umožňuje systémovou integraci.

Právní tým CEE Attorneys, skládající se z partnera společnosti Lukáše Petra a advokátů Veroniky Fabián a Jakuba Chvátala, poskytoval komplexní transakční poradenství prodávajícímu akcionáři společnosti BPower.

Většinový podíl ve společnosti Webscope, dynamicky se rozvíjející brněnské společnosti specializující se na vývoj softwaru a aplikací pro webové i mobilní platformy, získala společnost Mibcon Group, což je holdingová společnost působící v oblasti informačních technologií, přičemž je jedním z nejvýznamnějších česko- slovenských partnerů SAP a jediným zástupcem v rámci prestižní mezinárodní partnerské sítě SAP United VARs pro Českou republiku a Slovensko. Další menšinové podíly získali současní spolupracovníci společnosti Webscope.

CEE Attorneys poskytovala v rámci transakce komplexní právní poradenství prodávající straně. Poradenství poskytovali partner Lukáš Petr a advokáti Veronika Fabián a Adam Joza.

Předchozí

Drahé potraviny změní hospodářskou soutěž

Odhad ČSÚ: Česká ekonomika loni klesla

Další