Clifford Chance radí Spořitelně při další akvizici vedené skupinou Oriens 

|

Pražská kancelář Clifford Chance poskytla právní poradenství České spořitelně v souvislosti s financováním akvizice společnosti S&K Tools, předního výrobce vysoce přesných a náročných dílů vyráběných na zakázku. Jde o další úspěšnou akvizici realizovanou Oriens Group společně s Českou spořitelnou za právní podpory Clifford Chance. 

Transakce zahrnuje akvizici úplného podílu ve společnosti S&K Tools společností Czech Machining Holding, dceřinou společností Oriens Fund III. V návaznosti na nedávnou akvizici společnosti Sanborn, inovativního výrobce v energetickém, petrochemickém a dopravním průmyslu, tato transakce dále posiluje rozšiřující se portfolio Oriens Fund III a těží z jeho odborných znalostí v oblasti vysoce přesné výroby. 

Tým Clifford Chance poskytující poradenství v oblasti financování vedl counsel Dominik Vojta, pod dohledem partnera Miloše Felgra, se silnou  podporou advokátních koncipientů Tomáše Kubaly a Sáry Bartlové a právního studenta Radka Sikory.

S&K Tools se specializuje na zakázkovou výrobu hydraulických komponentů a nástrojů pro automobilový a strojírenský průmysl. Společnost nabízí širokou škálu produktů, včetně spojek, turbín, motorů, čerpadel, hřídelí, spojovacích prvků a výlisků. Její služby zahrnují CNC obrábění, broušení, válcování vnějších ozubených kol a hluboké vrtání. 

Oriens působí jako nezávislý průmyslový holding v soukromém vlastnictví a zaměřuje se na private equity investice v České republice, Maďarsku, Německu, Polsku a na Slovensku. Skupina se zaměřuje na akvizice středně velkých firem a jejich efektivní přeměnu na úspěšné, velké subjekty.

Předchozí

Kde se v Pardubickém kraji nejvíce daří byznysu?

Návrh zákona se vymezuje proti tělesným trestům na dětech

Další