Co najdete v novém Lawyers & Business?

|

Editorial Jana Januše – Vítám vás v novém čísle magazínu Lawyers & Business. Přichystali jsme pro vás opravdu exkluzivní materiály: Jan Holásek oznamuje svůj návrat do velké advokacie a vznik právní značky HKDW Holásek, šéf české White & Case Petr Pánek nejlepší čísla v historii a nový předseda Slovenské advokátní komory Viliam Karas komentuje své plány do nadcházejících samosprávných voleb, které u našich východních sousedů proběhnou jen o pár měsíců dříve, než si nové vedení vybere i Česká advokátní komora.

V Lawyers and Businnes máme v plánu detailně mapovat právní svět s jasným zaměřením na advokacii a poradenský byznys. Představujeme – například pro potencionální klienty, zaměstnance i zaměstnavatele, rovněž ale pro konkurenty – významné advokáty a další poradce, rozebíráme aktuální dění v této komunitě, stejně jako regulatorní témata a trendy dopadající na podnikatelské prostředí. Nezaměřujeme se jen na Českou republiku, začínáme přinášet i pravidelný pohled na Slovensko a příležitostně rovněž do dalších zemí. Na tvorbě obsahu se přímo podílejí experti a praktici, stejné jako významné právní instituce, do jejichž činnosti pak čtenáři nahlížejí prostřednictvím specializovaných rubrik. Chystáme se ale rovněž na pohled opačný, pohled byznysu na poradenský sektor a regulaci. 

Lawyers & Business vnímáme jako komplexní projekt, realizovaný v tuto chvíli prostřednictvím výběrového tištěného magazínu, průběžně aktualizovaných webových stránek www.lawyersandbusiness.cz a elektronického newsletteru. Brzy přidáme rovněž další aktivity, plánujeme například eventy, stejně jako specializovanou česko-slovenskou ročenku. Tak nás prosím sledujte.

Předchozí

Noerr radil ISS Facility při akvizici skupinou B + N Referencia Zrt

Exkluzivně: Jan Holásek se vrací do velké advokacie

Další