Deloitte Legal asistovala u vstupu investora do Ataccama

|

Tým M&A advokátů Deloitte Legal ve složení Petr Suchý, David Simek, Lukáš Holub, Lukáš Kádě, Kryštof Vrtek a Mariana Barčáková zastupoval mezinárodní softwarovou společnost Ataccama při vstupu investora. Investice ve výši 3,6 miliardy korun od amerického fondu Bain Capital Tech Opportunities představuje v rámci České republiky jednu z nejvýznamnějších v tomto roce. 

„Těší nás, že jsme mohli být součástí tak zajímavého projektu. Při transakci se jsme se museli vypořádat mimo jiné s implementací US M&A mechanismů a struktury vstupu investora do transakční dokumentace řízené českým právem,“ komentuje transakci Petr Suchý, partner Deloitte Legal.

„Je skvělé být u toho, když významný americký investor ocení původně český projekt  a tím uzná jeho celosvětový význam,“ doplňuje David Šimek, senior manager Deloitte Legal.

„S Deloitte Legal spolupracujeme již dlouhodobě, líbí se nám jejich tah na bránu ale i důraz na detail a flexibilita. Komunikace probíhá vždy výborně, a proto jsme Deloitte Legal svěřili i práci na tomto klíčovém kontraktu. Bylo poznat, že s podobně velkými transakcemi mají bohaté zkušenosti. Tým Deloitte advokátů nám byl skvělým partnerem a oporou v průběhu celého procesu,” říká Michal Klaus, CEO Ataccama.

Předchozí

Skils radila Kiwi.com při emisi dluhopisů za 2,5 miliardy korun

Co je klíčem k úspěšnému podnikání v advokacii?

Další