Do Aegis Law nastoupil František Sedláček

|

Advokátní kancelář Aegis Law, nový hráč na trhu právních služeb, pokračuje v expanzi a nadále personálně posiluje. Její litigační tým, vedený Janem Kramperou, od října rozšířil advokát František Sedláček, který se vedle agendy v oblasti soudních a arbitrážních sporů specializuje také na regulatoriku a správní řízení.

František Sedláček vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Kromě advokátní praxe má za sebou rovněž zkušenosti v exekutorské oblasti a na pozici interního právníka v České spořitelně, kde působil na úseku Právní podpory korporátního financování.

Více než dvacetičlenný právní tým Aegis Law nabízí právní služby ve všech klíčových oblastech práva. „Jsme rádi, že se nám podařilo získat takto významnou posilu. Jsme na trhu relativně novou kanceláří, o to více nás těší, že se nám do našich řad daří přitáhnout odborníky, kteří dokáží klientům poskytnout expertízu na té nejvyšší úrovnim,“ říká partner Aegis Law Jan Krampera a dodal: „To, že se nám daří zaujmout mladé talentované kolegy, je pro nás nesmírně důležité. Šikovní kolegové a příjemná pracovní atmosféra jsou to, na čem chceme naši kancelář již od samého počátku dlouhodobě stavět.“

Předchozí

Rowani získali novou šéfku pracovního práva a povýšili Jiříkovou

Olga Kaizar vede v Deloitte Legal i environmentální praxi

Další