Do Aegis Law nastoupili čtyři noví právníci, celkem má kancelář už přes 25 členů

|

Loni vzniklá advokátní kancelář Aegis Law v poslední době posílila o čtyři nové právníky. Jde o advokáta Františka Sedláčka, který se stal členem litigačního týmu vedeného partnerem kanceláře Janem Kramperou, a o advokátní koncipientky Báru Strakovou, Valerii Cermanovou a Martinu Pabudovou. 

„Nástup nových kolegů nás velmi těší a představuje pro nás úspěšné zakončení tohoto roku,“ uvádí Tomáš Procházka, partner kanceláře. „To, že se naše kancelář stala atraktivním působištěm pro mladé talentované kolegy a kolegyně, je pro náš další rozvoj nesmírně důležité a velmi si toho vážíme,“ uvádí Jan Krampera. V současnosti tak má kancelář více než 25 členů.

Bára Straková vystudovala Právnickou fakultu na pražské Univerzitě Karlově. Je advokátní koncipientkou se specializací především na sportovní právo. Na tuto oblast se zaměřovala také během své studijní stáže na Cambridge University či během studií na ISDE Madrid, kde získala titul LL.M. Je autorkou blogu o sportovním právu www.sportslawdiary.com a působí rovněž jako členka komunikačního výboru mezinárodní neziskové organizace Women In Sports Law (WISLaw).

Valerie Cermanová je čerstvou absolventkou, která vystudovala Právnickou fakultu na pražské Univerzitě Karlově. Je advokátní koncipientkou se specializací zejména na pracovní právo.

Martina Pabudová je čerstvou absolventkou, která vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. V kanceláři bude působit jako advokátní koncipientka. Má zkušenosti z advokátní i soudní praxe.

Předchozí

Matzner: Kyberšikana drtí děti i dospělé. Jak se proti ní bránit?

Ministerstvo chce změnit notářský, exekuční i advokátní tarif

Další