Do Allen & Overy se z Deloittu vrací Ivan Telecký

|

S pražskou kanceláří Allen & Overy spolupracuje od dubna Ivan Telecký. V pozici counsel bude v A&O pomáhat dalšímu rozvoji její nemovitostní a energetické praxe.

Ivan Telecký se specializuje na oblast nemovitostí a zastupuje klienty při realizaci jejich nemovitostních a energetických projektů, včetně projektů v oblasti jaderné energetiky. Před nástupem do Allen & Overy byl Ivan Telecký associate partnerem Deloitte Legal, kde měl na starosti mimo jiné vedení brněnské kanceláře. Telecký v letech 2000 až 2011 pracoval v Allen & Overy v Praze a působil také v jejích kancelářích v Bratislavě a Londýně.

Prokop Verner, řídící partner pražské kanceláře, k tomu řekl: „Jsme velmi rádi, že se Ivan vrací do A&O, aby dále podpořil naši rychle rostoucí nemovitostní praxi. Jsme přesvědčeni, že Ivan do našeho týmu přinese další seniorní zkušenosti a znalosti a bude přínosem pro naše stávající i nové klienty v oblasti nemovitostí i energetiky.“

Petr Vybíral, partner a vedoucí pražské finanční praxe, uvedl: „Návratem Ivana do Allen & Overy významně posílí náš tým, a to i v oblasti financování nemovitostí. Jeho bohaté zkušenosti a cenné know-how naši klienti určitě velmi ocení.“

Ivan Telecký během své více než 20leté kariéry zastupoval široké spektrum klientů, mezinárodních i českých developerů, investorů a finančních institucí. Po absolvování brněnské právnické fakulty v roce 2000 si Ivan své vzdělání v doktorandském studiu na Karlově univerzitě a na College of Law v Londýně. V roce 2003 se stal advokátem.

V posledních 12 měsících měl nemovitostní tým A&O v Praze možnost spolupracovat na celé řadě významných realitních transakcí. Mezi ně patří poradenství ve vztahu k financování ve výši přibližně 500 milionů eur na akvizici portfolia nemovitostí ve střední a východní Evropě společností GLP, společnosti Ball Beverage v souvislosti s plánovanou výstavbou výrobního závodu v západních Čechách, společnosti GARBE Industrial Real Estate v souvislosti s akvizicí několika projektů pro development logistických parků, nebo společnosti Accolade Group při refinancování stávající zadluženosti jejího portfolia nemovitostí a financování výstavby nových logistických hal v České republice.

Pražská kancelář A&O má nyní dva partnery, čtyři counsely, 41 právníků a 2 daňové poradce.

Předchozí

PRK Partners radila Yokohamě Rubber při dvoumiliardové akvizici

Januš: Trh se dál hýbe. Do Deloittu přechází i Juřička z Havel & Partners

Další