Do DLA Piper nastoupila Lenka Chmielová

|

Pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře DLA Piper rozšiřuje svůj tým zaměřený na nemovitosti a stavební právo o advokátku Lenku Chmielovou. Ta nastupuje na pozici Associate, má za sebou více než čtyři roky praxe napříč mezinárodními advokátními kancelářemi. Podílela se na právním poradenství lokálním i mezinárodním klientům v oblasti nemovitostí a developmentu, jak při nemovitostních transakcích, tak i na přípravách smluv týkajících se pronájmů obchodních prostor.

„Nabídky od DLA Piper si velice vážím. Láká mě práce pro významné české i zahraniční klienty, možnost být součástí velké mezinárodní sítě advokátů v oblasti real estate a dostat se tak k velmi zajímavým případům a transakcím,“ říká Lenka Chmielová.

„Realitní trh i v této turbulentní době přináší velké příležitosti, a proto jsme rádi, že můžeme přivítat Lenku v našem týmu,“ uvádí David Padyšák, vedoucí Real Estate praxe v DLA Piper Prague. „Rozšíření našeho Real Estate týmu naplňuje ambici patřit na trhu mezi uznávané advokátní kanceláře v této oblasti a dává nám možnost pracovat pro stále větší množství realitních klientů,“ dodává Padyšák.

Advokátka Lenka Chmielová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Palackého, studovala i na francouzské univerzitě Clermont Auvergne nebo se účastnila stáže u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku. Mluví plynně anglicky i polsky.

Předchozí

Havel od ledna nabral 40 nových právníků, teď dva counsely

Trojan: Vytvoříme aplikaci s notifikacemi pro advokáty

Další