Do Noerru přešla z Deloitte Legal Iva Bilinská

|

Pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře Noerr pokračuje v rozšiřování svého týmu. Novoroční posilou se stala seniorní advokátka Iva Bilinská, která je expertkou na pracovní právo.

Iva Bilinská přichází do advokátní kanceláře Noerr z Deloitte Legal, kde od roku 2019 do konce loňského roku působila jako seniorní advokátka v týmu pracovního práva. Předtím deset let působila v advokátní kanceláři Allen & Overy. Bilinská je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy a mezinárodních vztahů na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Právo studovala i na univerzitách v Helsinkách a v Düsseldorfu. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky i německy.

„Pokračující rozšiřování pražského týmu je součástí naší růstové strategie nejen v České republice, ale i v rámci celého regionu střední a východní Evropy. Věřím, že odborné znalosti a zkušenosti Ivy Bilinské ohledně pracovního práva budou velkým přínosem pro naše klienty a jsme rádi, že ji můžeme v našem týmu přivítat,“ říká Barbara Kusak, řídící partnerka pražské kanceláře mezinárodní advokátní kanceláře Noerr.

Ve své současné praxi se Iva Bilinská zaměřuje na poskytování komplexního poradenství českým společnostem i nadnárodním koncernům v oblasti pracovněprávních vztahů, včetně zavádění flexibilních forem zaměstnávání, uzavírání pracovněprávních vztahů s vedoucími pracovníky, plánů odměňování zaměstnanců a benefitů, ale i elektronizaci vedení personální dokumentace. Poskytovala například poradenství velké české automobilce v souvislosti s digitalizací a elektronickým podepisováním pracovněprávních dokumentů a významnému německému poskytovateli firemního softwaru v souvislosti s nastavením práce z domova.

Předchozí

Atradius: Zhoršení platební morálky se bojí až polovina firem v regionu

K Rowanům nastoupil Zámyslický, Cervanová povýšila

Další