K Rowanům nastoupil Zámyslický, Cervanová povýšila

|

Zkušený advokát Jakub Zámyslický posílil advokátní kancelář Rowan Legal. Rozšiřuje tým specializující se na poradenství v oblasti práva nemovitostí a stavebnictví a bude spoluodpovědný za rozvoj a vedení této specializace. V kanceláři zároveň povýšila do pozice seniorní advokátky Anna Cervanová, která se věnuje soutěžnímu a energetickému právu, regulaci a oblasti compliance.

Jakub Zámyslický je zkušeným expertem na oblast real estate, které se věnuje již více než 10 let. Specializuje se na právní poradenství při přípravě, realizaci, správě, pronájmu a prodeji industriálních, kancelářských, retailových a rezidenčních projektů, včetně provádění právních prověrek nemovitostí. Během své dosavadní kariéry Jakub tyto služby poskytoval nejen předním českým a mezinárodním developerům, fondům a jiným vlastníkům nemovitostí, ale také nájemcům a stavebním společnostem.

„Nemovitostní praxe patří mezi naše nejrychleji se rozvíjející specializace s řadou dlouhodobých i nových klientů, proto jsme posílili náš tým o zkušeného kolegu, který k nám přináší unikátní know-how,“ uvedl partner kanceláře Miloš Olík. Jakub Zámyslický je absolventem Právnické fakulty UK, kde v roce 2009 získal magisterský a v roce 2010 doktorský titul.

Anna Cervanová, která byla povýšena do pozice seniorní advokátky, je v Rowan Legal členem týmů, které se věnují soutěžnímu a energetickému právu, regulaci a oblasti compliance. V oblasti ochrany hospodářské soutěže se zabývá otázkami veřejné podpory a spojování soutěžitelů, a to z hlediska českého i unijního práva. V energetice se specializuje zejména na problematiku licencí pro podnikání v energetických odvětvích na území ČR a uzavírání smluv v oblasti energetiky. V oblasti regulace a compliance se věnuje zavádění komplexních compliance systémů do společností, problematice ochrany oznamovatelů protiprávního jednání a právním požadavkům na podnikání v regulovaných odvětvích. Během své právní praxe poskytovala služby řadě významných tuzemských i mezinárodních společností.

„Anna je advokátka se skvělým analytickým myšlením, současně však dokáže věci podat klientům prakticky a srozumitelně, což je vlastnost, která je poměrně vzácná. Zároveň oceňuji její schopnost spravovat náročné mezinárodní kauzy a klienty, rozvíjet specializaci compliance a regulatory, ale i pracovat s juniorními kolegy a předávat jim konstruktivní zpětnou vazbu a posouvat je dál,“ uvedl u příležitosti jmenování partner Michal Nulíček. Anna Cervanová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy a Edinburgh Law School.

Předchozí

Do Noerru přešla z Deloitte Legal Iva Bilinská

JŠK radila při prodeji většiny fondu Carlyle

Další