Dostupný advokát vyrostl o 16 procent, má kancelář v Brně a chystá další novinky

|

Dostupný advokát (DA), největší online právní služba v České republice, má za sebou další úspěšný rok. V roce 2023 narostly tržby DA o 16 procent a přesáhly hranici 15 milionů korun. Rostly i další klíčové ukazatele, jako je návštěvnost webových stránek nebo konverze. DA však neroste jen „on-line“, rozšiřuje také tým svých advokátů a otevřel stálé zastoupení v Brně.

Největší online právní služba v ČR je od svého založení celorepublikový projekt s mnoha zákazníky napříč celou zemí. V minulosti expandoval hlavně v online prostoru, nyní ale přišel čas i na offline expanzi a přiblížení se zákazníkům v místech, kde žijí a jsou aktivní. Brno je jako druhé největší město v České republice logickou volbou: jde o to, dostat se blíže k zákazníkům a zlevnit a zpohodlnit službu i ve chvíli, kdy je například klienta nutné zastupovat před soudem.

„Chceme si vyzkoušet tento model a pokud se ukáže jako životaschopný, budeme expandovat do dalších velkých měst v rámci ČR,” říká zakladatel a jeden z majitelů Dostupného advokáta Ondřej Preuss. „V současnosti také upevňujeme náš tým a posílilo nás několik nových advokátů, například Viktor Štěpán, který vede novou brněnskou pobočku, nebo Andrea Lacina,“ dodává. Dostupný advokát se zároveň stále rozhlíží po dalších možných spolupracovnících, pokud by jejich zapojení dávalo oboustranně smysl.

V letošním roce plánuje DA výrazně investovat do další expanze. „Konkrétně jde o nové technologie – zlepšení fungování AI nástrojů.  Ale právě i další expanze offline. Osvědčilo se nám také vydávání publikací, vylepšování blogů a v neposlední řadě připravujeme i další otevření naší služby. Podrobnosti právě diskutujeme a představíme je ve vhodnou chvíli,“ doplňuje Ondřej Preuss. V loňském roce vydal tým DA knihu v nakladatelství Grada s prozaickým názvem Dostupný advokát: Jak na běžné právní situace? I v těchto aktivitách bude pokračovat.

Dostupný advokát je největší online právní služba v České republice a největším poradcem při nemovitostních transakcích, rodinných záležitostech a poradcem podnikatelů a živnostníků.

Předchozí

Zlepšení důvěry v ekonomiku ukazuje na ožívání hospodářství v ČR

Konec úlev. Podnikatelům v Jičíně stoupne daň

Další