Exšéf PwC Legal je partnerem v Sokol Novák tdpA

|

Novým partnerem advokátní kanceláře Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři se od září stal Radek Buršík. Bude zodpovědný zejména za rozvoj právních služeb v oblasti daňových sporů a daňového práva, správního práva a ESG. Zároveň bude úzce spolupracovat jak se stávajícími partnery, tak i s celým týmem SNtdpA.

Společník SNtdpA Lukáš Trojan k nástupu Radka Buršíka uvedl: „S Radkem se známe řadu let a spolupracovali jsme na kauzách majících přesah do daňového práva, ve kterém je Radek nesporně jedním z největších expertů v České republice. Jsme moc rádi, že došlo k dohodě o spolupráci a jsem si jistý, že vzájemná očekávání budou naplněna. Těšíme se na spolupráci.”

Radek Buršík dříve působil v PricewaterhouseCoopers Legal, kde byl v posledních pěti letech řídícím společníkem její české pobočky a dlouhodobě se specializuje na oblast daňového práva hmotného i procesního, správního práva a trestního práva daňového. Dále se věnuje právu obchodních společností, se zaměřením na odpovědnost managementu a corporate governance, a rovněž pak ochraně osobních údajů. Je členem Kontrolní rady České advokátní komory a vysokoškolským pedagogem. Byl rovněž vedoucím autorského kolektivu odborné recenzované knihy Zákon o zpracování osobních údajů – Praktický komentář.

Předchozí

Deloitte Legal pomohla italské firmě Savino Del Bene na český trh

Magazín CEO vyhlásil TOP CEO Ženy Česka

Další