Deloitte Legal pomohla italské firmě Savino Del Bene na český trh

|

Advokátní kancelář Deloitte Legal poskytla komplexní právní poradenství globální logistické společnosti Savino Del Bene se sídlem ve Florencii při přeshraniční akvizici podílů ve dvou českých a jedné slovenské logistické společnosti působících pod značkou Advanced. Na realizaci transakce, zahrnující právní due diligence, přípravu a vyjednávání transakční dokumentace a další právní služby, se v kooperaci se slovenskými kolegy podílel tým M&A ve složení Petr Suchý (partner), David Šimek (advokát), Anna Kolodrubcová (advokátní koncipientka) a Lukáš Kádě (advokátní koncipient) a Kryštof Vrtek (advokátní koncipient). Tato transakce je významným krokem pro expanzi italské společnosti na českém trhu a posílení její pozice ve střední Evropě.

„Velmi nás těší, že si společnost Savino Del Bene S.p.A vybrala pro tuto transakci právě právní poradenství naší advokátní kanceláře Deloitte Legal. Obchodní úspěchy a spokojenost klienta jsou u nás vždy na prvním místě. Proto děkujeme, že si pro tento významný krok vybrali právě nás a přejeme jim mnoho úspěšných let na trhu,“ říká partner Deloitte a vedoucí projektu Petr Suchý.

Savino Del Bene S.p.A. je přední italská nadnárodní společnost v oblasti mezinárodní přepravy s více než 120 let dlouhou historií. Díky síti s více než 5000 zaměstnanci v 60 zemích světa zpracovává logisticky složité zásilky a poskytuje řešení přizpůsobené na míru potřebám každého podniku.

Předchozí

Velké personálie pokračují. A „Jugoslávie“ táhne

Exšéf PwC Legal je partnerem v Sokol Novák tdpA

Další