Halaburt přešel z Arrows do Rowan Legal

|

Advokátní kancelář Rowan Legal významným způsobem posiluje oblast fúzí, akvizic a korporátního práva. Na pozici Senior associate nastoupil od června Jiří Halaburt, který před tím působil v advokátní kanceláři Arrows.

Jiří Halaburt se specializuje na oblast fúzí a akvizic, korporátní právo a litigace. Zkušenosti má rovněž v oblasti real estate či pracovního práva. Ve své praxi se specializuje na zprostředkování a rozvoj vztahů s klienty a obchodními partnery zejména v Německu, ale i dalších německy mluvících zemích. K tomu využívá svých zkušeností z dlouholeté spolupráce především s německými obchodními komorami a dalšími profesními organizacemi. 

Do Rowan Legal přichází z advokátní kanceláře Arrows, v minulosti rovněž působil v Havel & Partners, a také vedl kancelář Halaburt, Schwarzer & Partner. 

„Těším se na novou pracovní výzvu. Rowan Legal je dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář s nejvyššími ambicemi. Budu rád, pokud zde budu moci zúročit své zkušenosti a přispět k dalšímu úspěšnému posílení pozice kanceláře na advokátním trhu“, uvedl Jiří Halaburt.

„Příchod Jiřího Halaburta je dalším z významných posílení naší dynamicky se rozvíjející praxe fúzí a akvizic na seniorní úrovni v krátké době. V příchodu Jiřího spatřujeme unikátní příležitost k posílení našich služeb, které poskytujeme klientům v německy hovořících zemích stejně jako tuzemským klientům při jejich obchodních aktivitách v těchto lokalitách“, doplnil Jan Frey, partner Rowan Legal.

Jiří Halaburt je absolventem Právnické fakulty UK a Notthigham Trent University. Ve volném čase se věnuje sportovním aktivitám, hlavně fitness, běhu a jízdě na lyžích, a také rád cestuje. Hovoří plynně anglicky a německy.

Předchozí

Do roku 2030 by firmy měly více používat AI

Nedostatek pracovníků bude v budoucnu problém

Další