Houlík nově pracuje pro Eversheds Sutherland

|

Advokátní kancelář Eversheds Sutherland v březnu ve svých řadách přivítala nového advokáta Jana Houlíka. Před příchodem do Eversheds Sutherland působil jako student v advokátní kanceláři Noerr, poté jako advokátní koncipient v advokátní kanceláři Skils.

„Velmi mě těší, že náš pražský M&A tým posílí další šikovný kolega, kterého navíc znám ze svého předchozího působiště“ uvedl co-managing partner Bořivoj Líbal.

Jan Houlík se ve své praxi zaměřuje na oblast M&A a korporátního práva. Má zkušenosti zejména s přípravou smluvní dokumentace v rámci share deal a asset deal transakcí a nastavováním vztahů mezi společníky. Mimo tyto oblasti má taktéž zkušenosti v oblasti bankovní regulace a kapitálových trhů. Jan absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a v rámci programu Erasmus roční studijní pobyt na Univerzitě v Rijece, kde vedle práva studoval i chorvatštinu. 

„Jsem rád, že se mohu připojit k týmu kanceláře Eversheds Sutherland, která patří mezi nejvýznamnější advokátní kanceláře jak na českém, tak na mezinárodním trhu. Věřím, že jde o kancelář, kde budu moci uplatnit své zkušenosti, ale zároveň mi pomůže s mým dalším rozvojem. Velice se těším na spolupráci s novými kolegy i s klienty této kanceláře a na to, že se budu podílet na zajímavých transakcích i dalších projektech.“ dodal Jan.

Advokátní kancelář Eversheds Sutherland letos slaví 20 let od založení firmy a 5 let od připojení se ke globální síti Eversheds Sutherland, díky níž může klientům nabídnout komplexní právní podporu ve všech významných jurisdikcích.

Předchozí

Správkyně zkrachovalé Sberbank žádá o prodloužení lhůty pro výplatu věřitelů

Inflace se v březnu pohybovala okolo dvou procent, předvídají analytici

Další